Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne – 26 listopada 2023 roku

 1. O godzinie 15:30 zapraszamy na nieszpory, w czasie których odmówimy Akt poświęcenia rodziny ludzkiej Jezusowi Chrystusowi Królowi, za co dziś można uzyskać odpust zupełny.
 2. W środę do godziny 10:00, w wyznaczonym miejscu przy tablicy ogłoszeń, można składać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny – przychody z tej ogólnopolskiej akcji, do której jako parafia się włączamy, pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy.
 3. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przygotowują się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej, w środę o godzinie 19:00 w kościele.
 4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek i Sobota Miesiąca, w związku z tym:
  – w piątek od godziny 16:00 okazja do spowiedzi dla dzieci, o 16:30 Msza szkolna, a o 19:00 Msza młodzieżowa, w której obowiązkowo uczestniczą kandydaci do Bierzmowania z klas pierwszych
  – w sobotę o godzinie 8:00 Msza w intencji wspólnoty Żywego Różańca i nabożeństwo pierwszosobotnie.
 5. W zakrystii można zaopatrzyć się jeszcze w roratnie lampiony, a już za tydzień będzie można nabyć opłatki, sianko i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.
 6. Bardzo serdecznie dziękujemy za Wasze ofiary złożone w zeszłą niedzielę w ramach tzw. „kolekty inwestycyjnej”.
 7. Wszystkich gorąco zapraszamy do włączenia się w naszą adwentową akcję Reklamówka dobroci.
 8. Dziś przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na rzecz naszego parafialnego Caritasu, którą polecamy Waszej ofiarności!
 9. Polecamy Gościa Niedzielnego oraz nasz parafialny kalendarz na przyszły rok, a także zachęcamy do zabrania ze sobą (bezpłatnie) archiwalnych numerów miesięcznika Głos Ojca Pio.